Zakład blacharsko lakierniczy 'Kozak' pierwszych klientów przyjmował już w 1987 roku. Szerokie grono zainteresowanych osób na profesjonalne usługi skutkowało rozszerzaniem działalności, szkoleniem pracowników oraz kupnem specjalistycznego sprzętu.

W 2019 miejsce zostaje zostaje wydzierżawione właśnie nam. Widząc potencjał zdecydowaliśmy się na stopniowe rozwinięcie przedsiębiorstwa.
Naszą specjalnością są naprawy powypadkowe pojazdów wszelkich marek. Oferujemy rozliczenie bezgotówkowe wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych. Załatwiamy formalności związane z likwidacją szkody z AC i OC. Naszym klientom zapewniamy pomoc w zgłoszeniu szkody i przygotowaniu samochodu do oględzin. Kompletujemy dokumenty i kontaktujemy się z firmą ubezpieczeniową na podstawie udzielonego nam pełnomocnictwa.

 

Jesteśmy w stanie zając się twoim pojazdem od podstaw. Na życzenie klienta usterki mechaniczne rozwiązujemy w naszym warsztacie samochodowym 'MB Car Service' mieszczącym się w Tarnowskich Górach na ul. Nakielska 39.

 

Firma działa nieprzerwanie od wielu lat ze względu na zaufanie i polecenia ludzi powierzających nam swoje samochody. Bogate doświadczenie i stale rozwijana kadra pracownicza gwarantuje zadowolenie z naprawy przy zachowaniu krótkiego czasu oczekiwania na pojazd. 

 

ROBMAR S.C.
Robert Szołtysik
& Marcin Brol